Haberler

        

2017’DE CEYLAN’DAN HABER VAR

                “Dünya gelişiyor. Geliştikçe talepler artıyor ve farklılaşıyor. Şüphesiz ki Medikal Sektörü bu durumun en iyi gözlemlendiği alan. Her geçen gün yeni bir ihtiyaç doğuyor. Ceylan ailesi olarak tüm bu yeni ihtiyaçları karşılamak, mevcut ürün kalitemizi artırmak ve yeni ürünler ortaya çıkarmak için durmaksızın çalışıyoruz. Yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmalarımızın karşılığını da müşteri memnuniyeti ve birinci sınıf kaliteli ürün olarak alıyoruz.” diye konuşan firma yönetim kurulu başkanı Hasan Ceylan sözlerine; “2017 yılı hiç şüphesiz bizim yılımız olacak.” şeklinde devam etti.

                Üretim kapasitesi ve çeşitliliğini artıran Ceylan, yaptığı yeniliklerle sektöre inovatif bir bakış açısı getiriyor. 30 Mart-2 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan EXPOMED fuarında açacağı standıyla birçok yeni ve farklı ürününü tanıtacak olan Ceylan, vizyonu ve misyonuyla rakiplerinin çok ilerisinde olduğunu gösterecek büyük açıklamalarda bulunacak.

                Ceylan için sattığı ürünler kadar müşteri memnuniyeti de önemli. Bu nedenle müşteri hizmetleri kadrosunda yenilenme ve gelişmeye giden Ceylan, donanımlı ekibi ile her türlü teknik destek ihtiyacını karşılayacak. Güler yüzlü, çözüm odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiş, alanında bilgili ekibi ile yeni yıl hazırlıklarını tamamlayan Ceylan, kaliteli ürün hizmeti vererek ülkemizin iç ve dış ticaretinde önemli bir rol oynamanın haklı gururunu yaşıyor.

                Ceylan olarak bir değil birçok yenilik yaptıklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ceylan, sözlerini şöyle noktaladı: “Yeni yıla Ceylan olarak tüm eksiklerini gidermiş, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi en üst düzeyde bir firma olarak gireceğiz. Her gün bir yenilik ile her türlü ihtiyacı karşılamak için burada olacağız.”

                Bu haberleri yakından takip etmek için bu sayfadan ayrılmayın.