Haberler

 

 

2017 EXPOMED FUARINA CEYLAN İMZASI

Kalitesini her geçen gün artıran CEYLAN firması, bu yılki EXPOMED EURASIA Fuarı’na damgasını vuran firma oldu. Rengarenk standıyla gözleri üzerine çeken firma fuardaki tek konteynır üreticisiydi ve bu da yoğun ilgiye neden oldu. Bir an boş kalmayan firma standına yerli ve yabancı katılımcıların yoğun ilgisi dikkat çekti.

Fuarla ilgili, basın departmanımızın sorularını yanıtlayan firma genel müdürü, sektörün durumu ve firmanın yatırımlarıyla ilgili önemli bilgiler verdi. Medikal sektörünün çok geniş bir yelpazeye sahip olduğunu ve her geçen gün ortaya çıkan yeniliklere ayak uydurmak ve önderlik etmek için firma bünyesinde oluşturdukları Araştırma&Geliştirme ekibiyle sürekli çalışma halinde olduklarını belirtti. Sektördeki konteynır pazarında önemli bir pay sahibi olan CEYLAN markasını hak ettiği yere çıkarmak için büyük bir özveri gösteren firma çalışanlarına teşekkür ederken, her zaman daha ileriye gitmek için yatırımlarının hızla süreceğini sözlerine ekledi.

Firmanın Yurtiçi Satış Müdürü ise; “Firma olarak konteynır alanında, Avrupa Standartları’nda kaliteli ürünlerimizle pazarda kendimize önemli bir yer edindik. Bu kaliteyi, Türkiye’de bulunan üretici bir firma olarak, çağın beyaz altını olan Cerrahi Alet sektörüne de getirmeyi hedefledik. Çünkü bu ikisi birbirini tamamlayan alanlar. Ve bu amaçla dört yıl önce ilk çalışmalara başladık. Bugün geldiğimiz noktada, üretimle ilgili ihtiyaçlarını karşılamış, gerekli işlemlerini tamamlamış bir firma olarak Cerrahi Alet sektöründe kaliteyi CEYLAN imzasıyla göstereceğiz.” Dedi.

2017 EXPOMED Fuarıyla Cerrahi Alet ve Sterilizasyon Konteynırı alanlarında söz sahibi olduğunu dünyaya duyuran CEYLAN firması standında görülen yoğun ilgi, bu haberin etkilerini açıkça gözler önüne serdi. Sektörde kaliteli cerrahi alet üreticisi bir firmaya olan ihtiyacı fazlasıyla gidermesi beklenen CEYLAN’ı ilerleyen zamanda yoğun günler bekliyor.

 

Benzer Öğeler (etikete göre)